Цифрова освіта


ПРО ПРОЄКТ

Ключові переваги:

  • Індивідуальний підхід до кожної дитини
  • Захопливий інтеректавний контент
  • Сихронне та асинхронне викладання матеріалу
  • Моментальний зворотній зв`язок від вчителя
  • Функціонал для зацікавлення та мотивації учнів

Кожен модуль та кожна інтерактивна функції освітньої платформи поліпшують викладання кожним вчителем та навчання кожним учнем

Чому ми вибрали технологію eKidz?

eKidz впроваджено у початкових школах Німеччини, Іспанії та США. Українська та англійська мови eKidz сертифікована як цифровий підручник для початкової школи 4-ма комісіями МОН України.

Електронний додаток «Читання і розвиток мовлення». Схвалено для використання в освітньому процесі. Протоколом № 4 засідання експертної комісії зі спеціальної педагогіки від 20.09.2022, протоколом № 4 засідання експертної комісії з іноземних мов від 20.10.2022, протоколом № 3 експертної комісії з розгляду електронних підручників та посібників від 25.10.2022, протокол № 5 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 16.11.2022

eKidz увійшов у проєкт Нова Національна Освітня Платформа в Німеччині. На базі використання ШІ eKidz будує систему вимірювання навчальних результатів.

eKidz.eu з 2017 займається інноваційною розробкою платформи для навчання читання та мов. Стартап отримав численні міжнародні нагороди за прогресивний підхід до навчання: ТОП - 25 европейських EdTech стартапів акселератора IMPACT EdTech, ТОП - 5 інновацій у вивченні мов у світі LaunchPad, ТОП - 10 спеціальна нагорода EdTech рішень від ЮНІСЕФ, які мають потенціал забезпечити понад 10 мільйонів учнів. eKidz.eu підтрумається програмою Microsoft for Startups.

У центрі уваги - дитина, провідник - вчитель