Люди Української Посмішки

Stepurin

Іван Степурін

Президент Організації

Іван Степурін – кандидат технічних наук, PhD. Директор видавництва «Саміт-книга» та співзасновник продакшн-компанії «Саміт-фільм», директор МБФ «Твоя доброта». Член Громадської Ради при КМДА (Київська міська державна адміністрація), член правління Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, співголова Української асоціації письменників пригодницького та детективного жанрів, відповідальний секретар Громадської Ради з питань культури та спорту України, експерт Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова». Іван Степурін переконаний, "Українська посмішка" - це засіб для творення в Україні добра! Життєве кредо: "Живи так, щоб люди були ціллю, а не засобом".

Linkedin
Dombrovska

Ніна Домбровська

Партнер

Протягом 20 років побудувала успішну корпоративну кар’єру у топових міжнародних компаніях Henkel, Nestle та Unilever. Останні 4 роки обіймала посаду президента та голови ради директорів Henkel в Україні, протягом 2-х років була у складі ради директорів Європейскої Бізнес Асоціації. Неодноразово входила до списку Топ-100 найуспішніших жінок України та найефективніших топ-менеджерів країни. Наразі займається розвитком нових цифрових форматів освіти у світі та для шкіл України, а також темами благодійності і боротьби з дезінформацією в інтересах України. Ніна є співзасновницею "Women on Boards Ukraine" -об’єднання жінок лідерів у сфері корпоративного управління. Життєвий девіз: "Будь-яка криза – це нові можливості".

Dovbenko

Світлана Довбенко

Керівник проєкту Smile Train

Світлана Довбенко-лікар ортодонт вищої категорії. Стаж роботи - 27 років, асистент кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Має досвід в комплексному ортодонтичному лікуванні пацієнтів з вродженими розщілинами губи та піднебіння понад 15 років. Є дійсним членом Асоціації ортодонтів України, Асоціації стоматологів України та Громадської спілки "Безперервного Професійного Розвитку Стоматологів". Також є представницею благодійної організації Smile Train та ГО "Українська Посмішка". Життєве кредо: "Віддай людині крихітку себе -за це душа наповнюється світлом]".

Martynenko

Ірина Мартиненко

Радник MHPSS

Ірина Мартиненко- доктор психологічних наук, професорка кафедри логопедії та логопсихології Українського державного університету імені М.П. Драгоманова, засновниця «Центру розвитку Ірини Мартиненко», практикуючий психолог і логопед, віце-президент ГО «Українська асоціація корекційних педагогів», радниця з питань освіти та психічного здоров’я ГО «Українська посмішка». Переконана: Діти - наше майбутнє, саме задля збереження їхнього здоровʼя і повноцінної освіти співпрацюю з ГО «Українська посмішка».

Tetrueva

Наталія Тетруєва

Провідний щелепно-лицьовий хірург відділення пластичної та реконструктивної мікрохірургії НДСЛ «Охматдит»

НМУ імені О.О. Богомольця у 1971 році. Працювала хірургом-стоматологом, згодом закінчила клінічну ординатуру, після чого перейшла працювати в «Охматдит», де працює близько 35 років. Основний напрям – лікування розщілини губи та піднебіння. «Коли бачиш, як змінюється дитина і як батьки змінюються, то це справжній подарунок хірургу. Я завжди кажу батькам: Ми вкладаємо в це навіть більше, ніж ви думаєте», - розповідає Наталія. Стажувалася в Америці, де мала можливість з найкращими професорами вивчати нові сучасні методики. Багато років співпрацює зі Smile Train. Життєвий девіз: "Не бійся і роби те, що треба."

Golubchenko

Олег Голубченко

Щелепно-лицьовий хірург

У 2016 році закінчив НМУ імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Стоматологія». Пройшов шлях від санітара, медбрата, лаборанта на кафедрі до хірурга. Протягом 2015-2017 років працював на добровільних засадах помічником лікаря. У 2018 році пройшов спеціалізацію на кафедрі щелепно-лицевої хірургії в національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика за фахом «Хірургічна стоматологія». З 2015 року працює з патологією розщілина губи та піднебіння. «Я радий, що ми повертаємо обличчя дитині», - розповідає Олег. З 2016 року і до сьогодні працює в НДСЛ Охматдит в дитячому щелепно-лицьовому відділенні. Олег Голубченко регулярно відвідує міжнародні конференції, проводить вебінари для батьків щодо післяопераційного догляду за дітьми. Є одним із організаторів першої в Україні міжнародної конференції «Актуальні питання лікування дітей з вродженими розщелинами губи та піднебіння» в НДСЛ Охматдит.

Kryvenko

Катерина Кривенко

Логопед центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги дітям НДСЛ «Охматдит»

Організатор онлайн школи для дітей з розщілиною губи та піднебіння від «Охматдит». У своїй роботі впроваджує різні форми організації взаємодії з сім’ями та дітьми. Підключає інструментальні методики та міждисциплінарний підхід для діагностики мовлення дітей та формування корекційної програми. Катерина переконана: "Логопедія і робота з дітьми для мене - це про стиль/спосіб життя, тому вдосконалюємо його і насолоджуємось всіма процесами."