Цифрові інструменти для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров'я для найбільш вразливих 35000 дітей
ПРО ПРОЄКТ
ГО «Українська посмішка» розробила масштабний проєкт в рамках Українського гуманітарного фонду (УГФ). Проєкт отримав схвалення як Освітнього кластеру так і кластеру здоров’я Україні. Він має на меті забезпечити відновлення, продовження та прогрес навчання з основних предметів української грамотності та соціального та емоційного навчання (SEL) через доступ до навчальних матеріалів та цифрових інструментів навчання. Проєкт націлений на незахищених школярів у сільських громадах Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та південної Дніпропетровської областей.
Проєкт посилить стійкість української національної системи освіти та охорони здоров’я (зокрема, реагування на надзвичайні ситуації). Відновлення освіти зосереджуватиметься на п'яти ключових пріоритетних сферах:
- Надання учням поблизу бойових дій доступу до кількох навчальних шляхів
- Можливості відновлення навчання
- Надання психосоціальної підтримки учням почткової школи прифронтових областей.
- Соціально-емоційний розвиток учнів початквової школи прифронтових областей з використанням сучасного цифрового підручника.
- Оцінювання стану емоційного благополуччя учнів 1-4 класів прифронтових областей з метою раннього виявлення ПТСР засобами спеціально розробленого скринінга в цифровому форматі.
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
РЕЗУЛЬТАТИ
19433
Кількість дітей, які отримали доступ до навчальних матеріалів і цифрових інструментів навчання для вивчення мови
7205
Кількість дітей, які отримали психологічну підтримку під час уроків на основі цифрового контенту за темами СЕН (цифоровий підручник; проводиться на базі моб класів)
3560
Кількість дітей, охоплених оцінкою стану психічного здоров'я (скринінг)
67
Кількість людей, перенаправлених для отримання спеціалізованих медичних послуг з психічного здоров'я (за результатами скринінгу)
4822
Кількість залучених вчителів (цифровий підручник)
459
Кількість залучених вчителів (скринінг)
100
Кількість розповсюджених мобільних класів
745
Кількість зареєстрованих шкіл у проекті